Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğunun kafasında bit görmek

Kahve falında çocuğunun kafasında bit görmek kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, bunun da fal sahibine sorun olacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında çocuğunun kafasında bit gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar daha büyük fırsatlara neden olabilir.

Kahve falında çocuğun kafasında bit görmek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun kafasında bit görmek masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bit kafada görmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kafa bit görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına işaret eder.

Kahve falında eşinin kafasında bit görmek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kafada bit pire görmek anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine inanılır.

Kahve falında kafasına bit düştüğünü görmek karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine inanılır.

Kahve falında kafasında bit görmek lüks, konfor içinde olacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına alamet etmektedir.