Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ramazan sofrası hazırlamak

Kahve falında ramazan sofrası hazırlamak dertlerinin şifasını bulacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ramazan sofrası hazırlamak gördüyseniz:

  • Kafanızdaki şüpheleri veya endişeleri bir kenara bırakın.

Kahve falında ramazan sofrası hazırlamak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında ramazan sofrası görmek özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına işarettir.

Kahve falında ramazan topu görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ramazanda sigara içmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına inanılır.

Kahve falında ramazan pidesi almak hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına alamet eder.

Kahve falında ramazanda oruç tutmak sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine inanılır.

Kahve falında ramazanda yemek yemek alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ramazanda içki içmek kafasının rahatlayacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına tabir olunur.