Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birşey çiğnemek

Kahve falında birşey çiğnemek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine yorulur.

Kahve falında birşey çiğnemek gördüyseniz:

  • Daha fazla çalışmayı gerektirse de, işinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor.

Kahve falında kar çiğnemek hatalı ve kusurlu işler yapacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına işaret eder.

Kahve falında namaz kılarken sakız çiğnemek eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kenger sakızı çiğnemek kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine işarettir.

Kahve falında kuran çiğnemek kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında diş çiğnemek sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine delalet eder.

Kahve falında dil çiğnemek alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında böcek çiğnemek Allah’ın lütuflarını bulacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına delalettir.

Kahve falında ot çiğnemek düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına rivayet eder.