Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavga ederken barışmak

Kahve falında kavga ederken barışmak günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, planlarının gerçekleşeceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Kahve falında kavga ederken barışmak gördüyseniz:

  • Duygusal gelgitleriniz yepyeni sayfalar açılmasını zorlaştırıyor.

Kahve falında kavga ederken barışmak rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında sevgiliyle kavga ederken görmek yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine alamet eder.

Kahve falında başka birini kavga ederken görmek keyifleneceğine ve afiyette olacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine yorulur.

Kahve falında sevdiği kişiyi kavga ederken görmek huzurlu bir yaşam sürüleceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasını kavga ederken görmek kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, sorunların üzüntülere neden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birini kavga ederken görmek yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, maneviyatının çökeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anne babayı kavga ederken görmek atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anne ve babasını kavga ederken görmek zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, onların başarıları ile övüneceğine delalet etmektedir.