Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaşlılara su vermek

Kahve falında yaşlılara su vermek dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, zor durumlara düşeceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, tabiri caizse ağız tadından olacağına, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yaşlılara su vermek gördüyseniz:

  • İhtiyacınız olmayan şeyler için yüksek miktarlı harcamalar yapabilirsiniz.

Kahve falında yaşlı kadına su vermek konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında yaşlılara su vermek isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Kahve falında yaşlı birine su vermek kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına inanılır.

Kahve falında yaşlı adamdan su almak bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı bir adama su vermek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine inanılır.

Kahve falında yaşlı bir kadına su vermek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yaşlı adama su vermek sıkıntılı olduğu bir durumda fal sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, parasının ve malının da artacağına yorulur.

Kahve falında yaşlıya su vermek kendisinin de bu duruma kırılacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına alamet eder.