Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yanında adam öldürmek

Kahve falında yanında adam öldürmek iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında yanında adam öldürmek gördüyseniz:

  • Sakin bir tutum içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında yanında adam öldürmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine yorulur.

Kahve falında birinin yanında öldüğünü görmek kazancın artacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bıçak adam öldürmek gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, iyi halinin kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında adam öldürdüğünü duymak huzur içinde yaşayacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına yorulur.

Kahve falında arabayla adam öldürmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, sonu hoş olmayacak bir yolculuğa rivayet eder.

Kahve falında babasının adam öldürdüğünü görmek işlerde aksilikler yaşanacağına, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında adam bıçaklayarak öldürmek kolaylık sağlayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yanlışlıkla adam öldürmek çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına işarettir.