Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arabayla yarış yapmak

Kahve falında arabayla yarış yapmak borçların ve dertlerin biteceğine, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, gelişeceğine, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, fal sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arabayla yarış yapmak gördüyseniz:

  • Birçok konuda, arkadaşlarınızdan destek görmeniz mümkündür.

Kahve falında arabayla yarış yapmak hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine işarettir.

Kahve falında araba yarış yapmak en gösterişli arabalara bineceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına rivayet eder.

Kahve falında araba yarışı yapmak prestij sahibi olunacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere işaret eder.

Kahve falında araba yarıştırmak sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında araba yarışını kazanmak stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yarış arabasına binmek ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  inanılır.

Kahve falında araba yarışı oynamak yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine delalet eder.

Kahve falında yarışan araba görmek stresini atacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına alamet eder.