Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rabia görmek

Kahve falında rabia görmek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, ticaret sektörüne atılacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında rabia gördüyseniz:

  • Yaşınıza göre, aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz.

Kahve falında rabbimizi görmek olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, gelirin tükeneceğine rivayet eder.

Kahve falında rap şarkı söylemek yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, malının ve parasının çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında rabbena duasını görmek iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına işarettir.

Kahve falında rabbinle konuşmak sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine işaret eder.

Kahve falında rapçi görmek parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında rabbiyesir okumak atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında rap söylemek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında rabbini görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine inanılır.