Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atölye görmek

Kahve falında atölye görmek yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, itibar kaybedeceğine, rütbesinin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında atölye gördüyseniz:

  • Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız.

Kahve falında atölye görmek insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında atölyede çalışmak geçmişini arkada bırakacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına tabir olunur.

Kahve falında mobilya atölyesi görmek yetim sevindireceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine rivayet eder.

Kahve falında konfeksiyon atölyesi görmek sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, bir sebeple fal sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında tekstil atölyesi görmek şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dikiş atölyesi görmek üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.