Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yasak meyve yemek

Kahve falında yasak meyve yemek problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, gelirinin artacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, sıkıntılarına ortak olacağına, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına rivayet eder.

Kahve falında yasak meyve yemek gördüyseniz:

  • Bazı plan, iş veya projelerinizde iş bölümüne önem vermenizde fayda var.

Kahve falında yasak meyve yemek tecrübelerini aktaracağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Kahve falında yasak meyve görmek hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında yasak bölgeye girmek işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına tabir olunur.

Kahve falında yasak yere girmek kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, yüzünün hep güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağacından meyve yemek manevi bir rahatlama yaşanacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına işarettir.

Kahve falında cennet meyvesi yemek haberler alacağına, hayatının bir anda renkleneceğine işaret eder.

Kahve falında sevgiliyle meyve yemek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına tabir olunur.

Kahve falında mezarlıkta meyve yemek daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına rivayet eder.