Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bayat simit görmek

Kahve falında bayat simit görmek çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında bayat simit gördüyseniz:

  • Eşiniz veya sevgiliniz bir anda gözünüzden düşebilir.

Kahve falında bayat simit görmek toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bayat yiyecek görmek aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bayat balık görmek emeklerin boş yere harcanacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bayat yumurta görmek işlerin bu yüzden epey aksayacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine rivayet eder.

Kahve falında bayat kek görmek ön plana çıkacağına, strese gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bayat baklava görmek kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına işaret eder.

Kahve falında bayat pasta görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Kahve falında bayat tatlı yemek atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine delalet eder.