Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çayda yüzdüğünü görmek

Kahve falında çayda yüzdüğünü görmek garanti olacak bir yer edineceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında çayda yüzdüğünü gördüyseniz:

  • Bir kutlama önemli bir ilişkinizin romantik boyutunu fark etmenizi sağlayabilir ya da ilişkiyi geliştirebilir.

Kahve falında çayda yüzdüğünü görmek saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine yorulur.

Kahve falında çayda yüzmek aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında çay almak sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında bitki çayı yapmak aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kekik çayı görmek yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına işarettir.

Kahve falında çuvalla çay görmek sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine rivayet eder.

Kahve falında karşılıklı çay içmek ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elma çayı görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine inanılır.