Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vazolar görmek

Kahve falında vazolar görmek yardımda bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, ayağının tökezlemeyeceğine, kazançlı kapıların açılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına işaret eder.

Kahve falında vazolar gördüyseniz:

  • Bazı gelirleriniz sonlanabilir veya yeni gelirler edinebilirsiniz.

Kahve falında vazoda çiçek görmek çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Kahve falında camdan vazo görmek maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında vazoda gül görmek gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında renkli vazo görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında vazo görmek buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cam vazoda çiçek görmek istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Kahve falında vazoda beyaz çiçek görmek sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cam vazo hediye almak aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine alamet eder.