Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fırın görmek

Kahve falında fırın görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, biraz dinleneceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine işaret eder.

Kahve falında fırın gördüyseniz:

  • Zamanınızı doğru kullanmanız durumunda daha farklı teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında fırın yaptırmak onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine rivayet eder.

Kahve falında fırında yanmak herkes tarafından saygı göreceğine, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine delalettir.

Kahve falında fırında ekmek ısıtmak aileye büyük bir ev alınacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına rivayet eder.

Kahve falında fırından sıcak pide almak daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fırında yemek piştiğini görmek işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, kararlarına saygı duyulacağına inanılır.

Kahve falında ekmek fırınından ekmek almak eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, kişiyi sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına delalet eder.

Kahve falında fırıncıdan ekmek almak kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına işarettir.

Kahve falında fırında pişmiş balık görmek musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine işarettir.