Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toklu görmek

Kahve falında toklu görmek kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, işlerinde bereket olacağına işaret eder.

Kahve falında toklu gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var, aşk hayatınız özel yaşamınıza da istikrar getirebilir.

Kahve falında karnının tok olduğunu görmek hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karnı tok olmak sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok tok olmak çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına yorulur.

Kahve falında tok olmak kişinin başarıdan başarıya koşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında toklu görmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, esenlik içinde olacağına yorulmaktadır.