Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında morgda görmek

Kahve falında morgda görmek borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına işarettir.

Kahve falında morgda gördüyseniz:

  • Bazı kişilere sözünüzü dinletmek için her ne kadar yapınıza uymasa da sert bir üslup seçebilirsiniz.

Kahve falında hastane morgu görmek çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına delalettir.

Kahve falında morgda görmek sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yılmaz morgül görmek yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendini morgda görmek özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına tabir olunur.

Kahve falında morga gittiğini görmek çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında morga görmek kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında morga girmek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında morgda ölüler görmek yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, bedeninin şifa bulacağına delalet etmektedir.