Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı kalem açmak

Kahve falında kırmızı kalem açmak maddi durumunun düzeleceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, derdin ve sıkıntının biteceğine, bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı kalem açmak gördüyseniz:

  • Hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekiyor.

Kahve falında kırmızı kalem açmak anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kalem açmak bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında göz kalemi açmak teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına alamet eder.

Kahve falında kalemtraşla kalem açmak kısa süre içinde işlerinin açılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına inanılır.

Kahve falında kurşun kalem açmak çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında kalem ucu açmak hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmızı kalem toplamak zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı ve siyah kalem görmek yaptığı hataları düzelteceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine delalettir.