Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kapı ev görmek

Kahve falında kapı ev görmek gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, yaşam refahının düşeceğine, anne baba dualarının alınacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kapı ev gördüyseniz:

  • Bazı istekleriniz diğerlerine mantıksız görünebilir.

Kahve falında çift kapılı ev görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine rivayet eder.

Kahve falında ev kapısı kilitlemek yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ev kapısını kapatamamak kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında dar kapılı ev görmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evi kapısız görmek eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kapısı olmayan ev görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında mavi kapılı ev görmek kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında kapıdan eve girmek eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine rivayet eder.