Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavşan görmek

Kahve falında tavşan görmek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, rahat yüzü göreceğine inanılır.

Kahve falında tavşan gördüyseniz:

  • İstikrarsızlık veya çok fazla soru sorulması gizlenen konuların ortaya çıkarak sizi üzmesine ya da çifte standarta neden olabilir.

Kahve falında tavşan eti almak dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine alamet eder.

Kahve falında turuncu tavşan görmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tavşanın ısırmasını görmek evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına işarettir.

Kahve falında tavşan beyaz görmek vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına tabir olunur.

Kahve falında tavşanı olduğunu görmek arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine tabir olunur.

Kahve falında tavşanı beslemek iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına inanılır.

Kahve falında tavşan ve köpek görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine yorulur.

Kahve falında tavşanı sevmek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına işarettir.