Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dükkanı görmek

Kahve falında dükkanı görmek yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, kendi işini açacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına işaret eder.

Kahve falında dükkanı gördüyseniz:

  • Olayların üstesinden gelmek istiyorsanız biraz daha rahat olmalısınız.

Kahve falında kuyumcu dükkanları görmek hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine inanılır.

Kahve falında dolu dükkan görmek sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tuhafiye dükkanı görmek sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Kahve falında yanmış dükkan görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dükkanını görmek dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, amaçlarına nail olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzük dükkanı görmek vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küpe dükkanı görmek çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dükkanı büyütmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına yorulur.