Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pişmeye hazır tavuk görmek

Kahve falında pişmeye hazır tavuk görmek kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, eğer işsizse iş bulacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, kişinin hayatının değişeceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve falında pişmeye hazır tavuk gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi, duygularınızı veya niyetlerinizi paylaşabileceğiniz ortamlara girebilir, keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında pişmeye hazır tavuk görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, doğru yatırımlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında hazır tavuk almak yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine işaret eder.

Kahve falında hazır tavuk görmek yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında pişmiş tavuk yediğini görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine işaret eder.

Kahve falında tencerede pişmiş tavuk görmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş tavuk eti yemek görmek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, hastalıkların da kalıcı olmayacağına inanılır.

Kahve falında pişmemiş tavuk eti görmek çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine alamet eder.

Kahve falında pişmiş tavuk eti yediğini görmek özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına işarettir.