Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında avukat görmek

Kahve falında avukat görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Kahve falında avukat gördüyseniz:

  • Söylediğiniz bazı şeylerle kendinizi taahhüt altına sokmuş olabilirsiniz.

Kahve falında avukatlık cübbesi giymek hayırlı bir sürece girileceğine, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek avukat görmek girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında avukatla evlenmek bol rızık ve para sahibi olacağına, fal sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında avukat arkadaş görmek hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine delalettir.

Kahve falında boşanma avukatı görmek korkularının ve kuruntularının biteceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine delalettir.

Kahve falında kendini avukat olarak görmek yönetici makamına geleceğine, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cübbeli avukat görmek blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında avukat bürosu görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine inanılır.