Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında salavat görmek

Kahve falında salavat görmek çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, Allah katında günahlarının affolacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına delalettir.

Kahve falında salavat gördüyseniz:

  • Kararsızlıklarınız bazen başınıza dert açabilir.

Kahve falında salavat şerife getirmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, fal sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına rivayet eder.

Kahve falında salavat getirenleri görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine tabir olunur.

Kahve falında korkarak salavat getirmek ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının salavat getirdiğini görmek büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına alamet eder.

Kahve falında salavatı getirmek hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, zorlukların geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında salavat sesleri duymak hayallerindeki eve sahip olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna delalet etmektedir.

Kahve falında korkudan salavat getirmek kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine işarettir.

Kahve falında şeytanı görüp salavat getirmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına işarettir.