Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında turşusu görmek

Kahve falında turşusu görmek adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, çalışmalarının beğenileceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine tabir olunur.

Kahve falında turşusu gördüyseniz:

  • Beklenmedik şanssızlıklar yüzünden başarısız olabilirsiniz.

Kahve falında tatlı biber turşusu yemek değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine, pek çok olumlu gelişmelere delalet etmektedir.

Kahve falında fasulye turşusu görmek onunla yeniden kavuşacağına, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına inanılır.

Kahve falında turşu çalmak sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında turşu yapıldığını görmek sorunlarını gidereceğine, baş ağrıtacak, huzur, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı işarettir.

Kahve falında acı biber turşu görmek stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kavun turşusu görmek yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil biber turşusu görmek aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, işlerin düze çıkarılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında turşu kavurmak yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına delalettir.