Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kürek görmek

Kahve falında kürek görmek eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına delalettir.

Kahve falında kürek gördüyseniz:

  • Belki hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz veya hoşunuza gitmeyecek şeyler duyabilirsiniz.

Kahve falında kürekle kömür atmak sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kürekle kum atmak kırılan kalplerin barışacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında demir kürek görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine işaret eder.

Kahve falında toprağı kürekle atmak zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine yorulur.

Kahve falında kürek sapı görmek bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine alamet eder.

Kahve falında fırıncı küreği görmek adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fırın küreği görmek elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine inanılır.

Kahve falında kürekle mezar kazmak kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına yorulur.