Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah ve beyaz üzüm yemek

Kahve falında siyah ve beyaz üzüm yemek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah ve beyaz üzüm yemek gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenin, bazen spontane tavırlar düşünülerek yapılanlardan daha etkili sonuçlar verebilir.

Kahve falında siyah ve beyaz üzüm yemek çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz ve siyah üzüm yemek yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına inanılır.

Kahve falında beyaz siyah üzüm görmek fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz ve siyah üzüm görmek yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına işaret eder.

Kahve falında siyah beyaz üzüm görmek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına, hayatının daha kolay olacağına işaret eder.

Kahve falında siyah ve beyaz üzüm görmek yeni girişimlerde bulunacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine delalet eder.

Kahve falında siyah dut üzümü yemek yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan fal sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına delalet eder.

Kahve falında siyah üzüm yemek görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına delalet etmektedir.