Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lokanta görmek

Kahve falında lokanta görmek şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, sorumlu tutacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında lokanta gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda kafanızda bazı fikirler ya da öngörüleriniz olabilir.

Kahve falında lokantada çorba içmek yeni planlar yapacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çin lokantası görmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boş lokanta görmek elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına işaret eder.

Kahve falında lokantada balık yemek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında et lokantası görmek kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine işarettir.

Kahve falında lokanta açmak yeteneklerini geliştirmeye, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine rivayet eder.

Kahve falında lokantada hesap ödemek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lokantaya gitmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorulur.