Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tabure görmek

Kahve falında tabure görmek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, sermaye elde edeceğine, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına, hayallere kavuşulacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine delalettir.

Kahve falında tabure gördüyseniz:

  • Eski dostlarınız sizi arayıp sohbetleriyle canlandırabilirler.

Kahve falında tabure görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine işaret eder.

Kahve falında tahta tabure görmek güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi tabure görmek derdin sona ereceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Kahve falında tabureye çıkmak herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz tabure görmek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine işaret etmektedir.