Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık birini polis olarak görmek

Kahve falında tanıdık birini polis olarak görmek anlaşmazlıkların biteceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, onlar gibi davranıp, mal ve para sahibi olacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında tanıdık birini polis olarak gördüyseniz:

  • Daha sonra büyük bir pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Kahve falında tanıdık birini polis olarak görmek verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, maddi zararını karşılayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık bir polis görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdık polis görmek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, sağlığın günden güne iyiye gideceğine delalettir.

Kahve falında polisle dövüşmek kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, manevi anlamda çok yol katedileceğine işaret eder.

Kahve falında eşini polis görmek yoksulluğa, kardeşlerin birbirine destek vereceğine inanılır.

Kahve falında polis kovalaması görmek fal sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, fal sahibinin işlerinin açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında polise taş atmak maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına delalettir.

Kahve falında polis tarafından takip edilmek kafasının rahatlayacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.