Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvarda görmek

Kahve falında duvarda görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına delalet eder.

Kahve falında duvarda gördüyseniz:

  • İşle ilgili bir seyahat, konferans veya seminer sizi daha çok tanımak isteyeceğiniz kişilerle bir araya getirebilir.

Kahve falında topraktan duvar görmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına yorulur.

Kahve falında duvar yıkıldığını görmek büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, çileli ve zorlu günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında yüksek duvara çıkmak beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında duvar süsü görmek huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, hayırlı işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında evin duvarının olmadığını görmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına delalettir.

Kahve falında duvardan aşağı inmek büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına alamet eder.

Kahve falında büyük duvar saati görmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına alamet eder.

Kahve falında duvar sıvamak olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine yorulur.