Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ankebut görmek

Kahve falında ankebut görmek muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, fal sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, şansının ve bahtının döneceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına delalettir.

Kahve falında ankebut gördüyseniz:

  • Eğer, süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle aranız açılabilir.

Kahve falında olduğunu anlayıp uyanmak onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında uçakla ankaraya gitmek elini haramdan uzak tutacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine delalet eder.

Kahve falında müge anlıyı görmek sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında ankara görmek yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında anfi tiyatro görmek ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında kırmızı anka kuşu görmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında trenle ankaraya gitmek üzücü, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, engellerin aşılacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz anka kuşu görmek ailesinden hayır göreceğine, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına işarettir.