Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski sevgiliyle sevgili olduğunu görmek

Kahve falında eski sevgiliyle sevgili olduğunu görmek inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle sevgili olduğunu gördüyseniz:

  • Hayatınızın belli bölümlerini yeniden şekillendirmeniz gerekebilir.

Kahve falında eski sevgiliye sarıldığını görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, fal sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi başörtülü görmek verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgilini aramak ödeme güçlü çekeceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisi için ağladığını görmek komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi bıyıklı görmek yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgili üzgün görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine delalettir.

Kahve falında eski sevgiliyi tuvalette görmek borç yüzünden uykuların kaçacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliden mesaj almak kalbini kıracağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine rivayet eder.