Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıkılmış cami görmek

Kahve falında yıkılmış cami görmek enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin iyiye gideceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına yorulur.

Kahve falında yıkılmış cami gördüyseniz:

  • Daha sonra herşeye farklı bakacaksınız.

Kahve falında yıkılmış cami görmek aile içinde geçim derdinin olmayacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yıkılan cami minaresi görmek helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, rızkının eksileceğine delalet eder.

Kahve falında camiyi yıkılmış görmek hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine işaret eder.

Kahve falında camiinin yıkıldığını görmek maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına işarettir.

Kahve falında caminin yıkılmasını görmek kırılacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında caminin yıkılması görmek dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına yorulur.

Kahve falında yıkılan camii görmek kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, eğlenceli günler geçirileceğine işarettir.

Kahve falında depremde caminin yıkıldığını görmek mallarının ve parasının bereketinin artacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine delalettir.