Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koç eti görmek

Kahve falında koç eti görmek huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koç eti gördüyseniz:

  • Gelir kaynaklarınızda tıkanıklıklar olabilir.Buna karşılık duygusal hayatınızda yeni bir heyecan yaşayabilirsiniz.

Kahve falında koç eti görmek aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koç hediye edildiğini görmek uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, ardından bu kişiye açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koç eti yemek karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, gözyaşının kuruyacağına yorulur.

Kahve falında koyun kuzu koç görmek girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boynuzsuz koç görmek sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, yapılan hataların telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında kınalı koç görmek ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, işlerinde başarı elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında konuşan koç görmek nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine yorulur.

Kahve falında evin içinde koç görmek kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine inanılır.