Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ışığı görmek

Kahve falında ışığı görmek çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, âlim kimselerden feyz alacağına, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ışığı gördüyseniz:

  • Karşı karşıya kalacağınız bir durumdan daha fazla sosyalleşerek ya da iletişim ağınızı genişleterek kurtulabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı ışıkta durmak yeni çalışmalara girişileceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin ışığını görmek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cami ışığı görmek çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında ışıklı mezar görmek maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz ışıklı kapı görmek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde ışıklar görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına rivayet eder.

Kahve falında ışıklı kelebek görmek sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında pembe ışık görmek ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine delalet eder.