Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mandal görmek

Kahve falında mandal görmek rahata ereceğine, ferahlayacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, istediklerini elde edeceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayatını yoluna koymaya alamet eder.

Kahve falında mandal gördüyseniz:

  • Şef, işveren ya da aile büyükleriniz gibi kimselerden gelen olumlu yaklaşımlar sizi şaşırtabilir.

Kahve falında çamaşır mandalı almak akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, onu alkışlayacağına yorulur.

Kahve falında kapı mandalı görmek attığı her adımda çok zarar edeceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çamaşır mandalı toplamak sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mandalin toplamak fal sahibinin şanssızlık yaşayacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı mandal görmek sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli çamaşır mandalı görmek tövbelerinin kabul olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına işarettir.

Kahve falında yeşil mandal görmek iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mandal yapmak iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına inanılır.