Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdığın birilerini görmek

Kahve falında tanıdığın birilerini görmek hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, başarının adım adım yaklaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdığın birilerini gördüyseniz:

  • Biraz gerçekçi olun.

Kahve falında tanıdık birilerini görmek çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına delalettir.

Kahve falında tanıdığın birilerini görmek isabetli adımlar atacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evde birilerini görmek işlerinin büyüyeceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına tabir olunur.

Kahve falında koşarak birilerinden kaçmak kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, başarılarının artacağına işarettir.

Kahve falında birilerini kovalamak hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, sayılacağına ve sevileceğine delalet eder.

Kahve falında birileriyle tartışmak rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Kahve falında birileri tarafından övülmek ekmek ve dünya malı alacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evden birilerini kovmak sorunlarının çözümünde destek olacağına, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine yorulmaktadır.