Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yunanlı görmek

Kahve falında yunanlı görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, fal sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

Kahve falında yunanlı gördüyseniz:

  • Evinizde güvenli veya rahat bir ortam sağlamak için gayret gösterebilirsiniz.

Kahve falında yunanistan görmek bolluk ve bereket içinde olacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine yorulur.

Kahve falında yunan askeri görmek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine yorulur.

Kahve falında yunan parası görmek namının yürüyeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yunanca konuşmak zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yunanistanı görmek sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine inanılır.

Kahve falında yunan bayrağı görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, fal sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında yunan adaları görmek mallarının da hayırlı olacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine inanılır.

Kahve falında yunanistan bayrağı görmek yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına rivayet etmektedir.