Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında terkedilmiş ev görmek

Kahve falında terkedilmiş ev görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, manevi olarak hasar alınacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına delalettir.

Kahve falında terkedilmiş ev gördüyseniz:

  • Yeni çevrelere girebilir, faydalı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Kahve falında terkedilmiş evler görmek işlerinin hafifleyeceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına alamet eder.

Kahve falında eski terk edilmiş ev görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, can sıkıntısının sona ereceğine inanılır.

Kahve falında terkedilmiş ev görmek sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine delalettir.

Kahve falında annenin evi terk ettiğini görmek çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına işaret eder.

Kahve falında evi terketmek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında eşinin evi terk ettiğini görmek karamsarlığa düşeceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kocasının evi terk ettiğini görmek çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evi terk ettiğini görmek çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra fal sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine yorulur.