Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında et suyu görmek

Kahve falında et suyu görmek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, hayatın fal sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine delalet eder.

Kahve falında et suyu gördüyseniz:

  • Ailenizdeki yaşlı kişilerle ilgilenmek zorunda kalıp, eğlence planlarından vazgeçebilirsiniz.

Kahve falında et suyu görmek kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, hastalıklarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında et suyu içmek anne duasının açılacağına, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında et suyu yemek evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında su ikram edilmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su ikram ettiğini görmek daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına alamet eder.

Kahve falında suyun içinde et görmek çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine işarettir.

Kahve falında eti suya atmak hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına yorulur.

Kahve falında suyu hareket ettirmek eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine yorulmaktadır.