Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kumaş görmek

Kahve falında kumaş görmek borçlarının çoğalacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kumaş gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı genişletmeniz sizinle paylaşabilecek şeyleri olan kişilerle bağlantı kurmanızı sağlayabilir.

Kahve falında kumaş pazarı görmek aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine inanılır.

Kahve falında hediye kumaş görmek çok büyük bir aşk yaşanacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hint kumaşı görmek düşlediği evliliğin gecikeceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına rivayet eder.

Kahve falında mavi renkte kumaş görmek büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ipek kumaş almak hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil renk kumaş görmek gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında siyah kumaş almak sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birine kumaş vermek en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına işaret eder.