Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üstüne ateş edildiğini görmek

Kahve falında üstüne ateş edildiğini görmek sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çekilen acıların unutulacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında üstüne ateş edildiğini gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeylerle ihtiyacınız olanlar birbiriyle örtüşmüyor.

Kahve falında üstüne ateş edildiğini görmek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında üstüne ateş düşmek sıkılacağı bir haber almaya, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uçaktan ateş edildiğini görmek kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, ödemelerini yapamaz hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin silahla ateş ettiğini görmek çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında ateş edildiğini duymak duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına inanılır.

Kahve falında askerlerin ateş ettiğini görmek karşılığını bulacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında birinin bana ateş ettiğini görmek fal sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına yorulur.

Kahve falında birinin tüfekle ateş ettiğini görmek büyük bir işe kavuşacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına rivayet etmektedir.