Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bayan kuaförü görmek

Kahve falında bayan kuaförü görmek hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bayan kuaförü gördüyseniz:

  • Duygularınızı veya planlarınızı açıkça dile getirmeniz ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor.

Kahve falında bayan kuaförüne gitmek kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, üzüleceğine ve borçlanacağına inanılır.

Kahve falında bayan kuaför dükkanı görmek maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına tabir olunur.

Kahve falında bayan kuaför görmek eski bir davanın tekrar açılacağına, maddi açıdan ferahlayacağına yorulur.

Kahve falında bayan kuaföre gitmek sevindirici şeyler duymaya, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine tabir olunur.

Kahve falında bayan kuaförü görmek bununla yüceleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kuaförde kaş aldırmak kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında kuaför aramak malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına işaret eder.

Kahve falında kuaförde saç kestirdiğini görmek çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına rivayet eder.