Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında haydo görmek

Kahve falında haydo görmek elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine, stresten uzaklaşacağına, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, prestij kazanılacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında haydo gördüyseniz:

  • Bilgilerinizi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

Kahve falında hayiz kan görmek büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hayko cepkin görmek başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, çalıştığı yerde amir olacağına tabir olunur.

Kahve falında haykıra haykıra ağlamak yeterli kimse haline geleceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine delalettir.

Kahve falında hayir dua almak hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında haydo görmek aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hayir yaptiğini görmek hayatının istediği gibi yürüyeceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına delalet eder.

Kahve falında haykırarak bağırmak sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ömer hayyamuı görmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine işaret etmektedir.