Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teker görmek

Kahve falında teker görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, yoksulluğa, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, her zaman şükür içinde olacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına delalet eder.

Kahve falında teker gördüyseniz:

  • Hiç ilgisi olmayan konuları üzerinize alınıp, çevrenizdeki kimselere karşı sert tutumlar takınabilir ya da küsebilirsiniz.

Kahve falında teker görmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında araba tekeri görmek esenlik bulup, mutlu olacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine delalettir.

Kahve falında tekeri patlak araba görmek işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında otobüs tekeri görmek çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında traktör tekeri görmek işlerinin bir anda bozulacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine alamet eder.

Kahve falında tekerin patladığını görmek ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında teker şişirmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına delalet eder.

Kahve falında bisikletin tekerinin patladığını görmek çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine alamet etmektedir.