Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin ağzından sakız almak

Kahve falında birinin ağzından sakız almak işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, maddi gücünün artacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin ağzından sakız almak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

Kahve falında ağzından sakız çıkarmak büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ağzından sakız çekmek iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında birinin ağzından sakız almak sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sakızın ağzına yapıştığını görmek maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına rivayet eder.

Kahve falında damla sakızı çiğnemek rütbe edineceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine işarettir.

Kahve falında sakız tükürmek kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine işarettir.

Kahve falında sakız patlatmak sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının sakız çiğnediğini görmek iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine delalet etmektedir.