Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sure görmek

Kahve falında sure görmek kısmetinin açık olacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında sure gördüyseniz:

  • Karşı tarafın sözünü tamamlamasına izin vermeniz gerekiyor.

Kahve falında arapça sure okumak sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine alamet eder.

Kahve falında yüksek sesle sure okumak işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, helal ekmek yiyeceğine işaret eder.

Kahve falında hac suresi okumak kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında zilzal suresi görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına alamet eder.

Kahve falında felak suresini okuyamamak büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında casiye suresi görmek iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, ayıplanacağına delalettir.

Kahve falında fatiha suresi duymak isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında isra suresi görmek sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına işarettir.