Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pazar görmek

Kahve falında pazar görmek maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, hayatını yoluna koymaya, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pazar gördüyseniz:

  • Bir anlaşma yapılabilir, bir ilişki garanti altına alınabilir veya bağlantılarınızı genişletmenizi sağlayacak konulara entegre olabilirsiniz.

Kahve falında pazar gününü görmek tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına yorulur.

Kahve falında pazardan kırmızı elma almak hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına rivayet eder.

Kahve falında pazardan kavun almak zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pazardan çorap almak toplum içinde daha oturaklı davranacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine delalettir.

Kahve falında ayakkabı pazarı görmek zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında pazarda görmek eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çarşı pazar gezmek başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına tabir olunur.

Kahve falında pazardan mantar almak kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine işaret eder.