Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akşamı görmek

Kahve falında akşamı görmek adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, başarıların çoğalacağına, işlerinin azalacağına, düzeninin bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında akşamı gördüyseniz:

  • Kelimelerinizi dikkatli kullanmanızda fayda var.

Kahve falında akşam namazına durmak bolluk içinde yaşayacağına, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında akşam deniz görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına yorulur.

Kahve falında akşam mezara gitmek işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine delalettir.

Kahve falında akşam okula gitmek iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında akşam denize girdiğini görmek düşmanlar ile mücadele edeceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akşam bisiklet sürmek çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına inanılır.

Kahve falında kabede akşam namazı kılmak iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında akşam namazı kıldıgını görmek düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına tabir olunur.