Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızını şeytan görmek

Kahve falında kızını şeytan görmek çok zor zamanlar geçirileceğine, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, parasal olarak çok büyük destek vereceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kızını şeytan gördüyseniz:

  • Çalışmayan bir kimseyseniz sizde kaygı uyanduran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebileceksiniz.

Kahve falında kızını şeytan görmek uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine işarettir.

Kahve falında şeytanları kovmak büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, ters giden olayların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında şeytanı namaz kılarken görmek bedeninin de iyileşeceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına yorulur.

Kahve falında birinin içine şeytan girdiğini görmek içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, maddi açıdan zarar edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şeytana karşı gelmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve falı kapatan kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında şeytan tırnağı görmek mallarının ve parasının bereketinin artacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında şeytanı yakmak geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına inanılır.

Kahve falında şeytana karşı besmele çekmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına yorulmaktadır.